Selecteer de taal

  • facebook logo
  • linkedin logo
  • twitter logo

Damen Technical Agencies (DTA) kondigt de overname aan van GPR Hydraulics.

Deze strategische stap combineert de technische expertise van beide bedrijven en versterkt de positie van DTA als toonaangevende partner van de pomp- en motordivisie van Parker Hannifin in Europa. Samen richten DTA en GPR zich op hoogwaardige service, snelle levering en een duurzame toekomst.

'Met de overname van GPR verstevigen wij onze positie als een van de belangrijkste partners van Parker Hannifin in Europa. Samen met GPR betreden wij nu ook het domein van service, reparatie en onderhoud en spannen wij ons in voor een duurzame inzetbaarheid van mens, machine en milieu. Ons motto voor 2025 is dan ook: verander, verbeter, verduurzaam', aldus de directie van DTA.

Sterkere samenwerking, gedeelde ambities

GPR Hydraulics, met meer dan 100 jaar gecombineerde ervaring, blijft zich richten op snelle reparaties en revisie van hydraulische pompen en motoren. DTA biedt strategische en operationele ondersteuning, waardoor beide bedrijven complementaire krachten worden. 'Ik kijk er naar uit om mijn kennis over te dragen aan de jonge generatie. Wij kennen DTA al meer dan 30 jaar, dus ik zie deze overname als een kans voor een mooie samenwerking', aldus Gerard Hulsbosch, een van de oprichters van GPR.

Voor klanten en leveranciers verandert er niets aan de vertrouwde service: beide bedrijven blijven onder hun eigen naam opereren. Tegelijkertijd biedt de samenwerking nieuwe voordelen, zoals efficiëntere processen, kostenbesparing en een gezamenlijke inzet op innovatie en duurzaamheid.

Focus op duurzaamheid en innovatie

Met deze overname zetten DTA en GPR belangrijke stappen richting een duurzamere toekomst. Een voorbeeld is het ruilprogramma waarbij defecte pompen en motoren worden vervangen door gereviseerde of nieuwe exemplaren, waarmee grondstoffen worden bespaard en afval wordt verminderd. Daarnaast wordt de test- en reparatiecapaciteit uitgebreid, waardoor klanten sneller en efficiënter worden geholpen. Deze duurzame aanpak sluit perfect aan bij de toenemende vraag naar verantwoorde en toekomstbestendige oplossingen in de industrie.

Over Damen Technical Agencies (DTA)

DTA is een erkende distributeur van Parker Hannifin in de Benelux en richt zich op innovatieve oplossingen in hydraulische pompen en motoren. Het bedrijf staat bekend om zijn kennis, betrouwbaarheid en klantgerichtheid.

https://dta.eu/hydraulics

Over GPR Hydraulics

GPR Hydraulics, bekend als Global Pump Repair, is gespecialiseerd in reparatie en revisie van hydraulische systemen. Met een sterke reputatie als Authorized Repair Centre voor Parker Hannifin levert het bedrijf hoogwaardige service en technische expertise. 

https://gprhydraulics.nl/nl/

 

Inschrijven nieuwsbrief

AM238 5NLcover

streep

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

streep

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

streep

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

WORKSHOPS 2024 350x640 NL

Content Partners

logoIMmetrand

INDUMOTION

InduMotion vzw is de Belgische vereniging van fabrikanten, invoerders en verdelers van diensten en materiaal voor industriële automatisering.

 

 

 

Partners

logoAM238